fbpx

LABORATORIUM REJS
2013 – 2024

KINO NAD RZEKĄ

Każdego wieczoru o 19:00 zapraszamy na pokazy KINA NAD RZEKĄ mieszczącego się na statku.
ZOBACZ

Wstęp na wszystkie wydarzenia i uczestnictwo w warsztatach są bezpłatne.

Farewell!

Ponad tydzień temu zakończyliśmy piątą edycję Laboratorium Rejs.

Zostawiamy Was z fajerwerkami. Niech każdy dzień będzie okazją do świętowania i celebracji codziennych czynności. Jesteśmy jak zwykle wzruszeni wszystkim, co nas spotkało. Bywały chwile piękne i te mniej przyjemne, kiedy zabrakło kawy albo wiatr chciał porwać naszą jurtę. Spotkania z drugim człowiekiem to piękny obszar eksploracji. Staramy się słuchać, tak by nic nam nie umknęło. Wybaczcie wszelkie niedociągnięcia. Jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Pamiętajcie o nas i my będziemy Was wspominać, bo jesteście nieodłączną częścią naszej żeglugi śródlądowej.

Uśmiechajcie się częściej niż planujecie. Szalejcie częściej niż zamierzacie. Życie mamy jedno. Możliwości wyboru nieskończenie wiele. W każdym momencie mamy szansę zacząć wszystko od nowa.

Teraz żegnamy się życząc Wam pięknego upalnego sierpnia ze spadającymi gwiazdami i pachnącym wiatrem.

Jesienią znów się spotkamy – na pokazach kończących tegoroczną edycję, od tego momentu na VIMEO projektu będziecie mogli oglądać powstałe latem etiudy i tak cykl roczny się zamknie.

Płyńmy i twórzmy!

laboratorium rejs farewell

Ponad tydzień temu zakończyliśmy piątą edycję Laboratorium Rejs. Zostawiamy Was z fajerwerkami. Niech każdy dzień będzie okazją do świętowania i celebracji codziennych czynności. Jesteśmy jak zwykle wzruszeni wszystkim, co nas spotkało. Bywały chwile piękne i te mniej przyjemne, kiedy zabrakło kawy albo wiatr chciał porwać naszą jurtę. Spotkania z drugim człowiekiem to piękny obszar eksploracji. Staramy się słuchać, tak by nic nam nie umknęło. Wybaczcie wszelkie niedociągnięcia. Jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Pamiętajcie o nas i my będziemy Was wspominać, bo jesteście nieodłączną częścią naszej żeglugi śródlądowej. Uśmiechajcie się częściej niż planujecie. Szalejcie częściej niż zamierzacie. Życie mamy jedno. Możliwości wyboru nieskończenie wiele. W każdym momencie mamy szansę zacząć wszystko od nowa.
Teraz żegnamy się życząc Wam pięknego upalnego (no może nie aż tak jak dzisiaj 😉 ) sierpnia ze spadającymi gwiazdami i pachnącym wiatrem.
Jesienią znów się spotkamy – na pokazach kończących tegoroczną edycję, od tego momentu na vimeo projektu będziecie mogli oglądać powstałe latem etiudy i tak cykl roczny się zamknie.
Płyńmy i twórzmy!

Opublikowany przez Laboratorium Rejs na 2 sierpnia 2017
X